25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
Dag van overlijden 21 januari 1967
De temperatuur op 21 januari 1967 lag tussen 4,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 maart » De Geldersch-Overijsselsche Courant wordt een kopblad van het door Kluwer uitgegeven Deventer Dagblad en verschijnt dagelijks, met een eigen redactie in Lochem.
18 maart » De Liberiaanse tanker Torrey Canyon loopt ten zuiden van Engeland op de rotsen, wat leidt tot een grote milieuramp, de eerste grote olievervuiling op zee.
29 juni » De Nederlander Willem Cobben treedt af als bisschop van Helsinki (Finland) en wordt opgevolgd door zijn coadjutor en landgenoot Paul Verschuren.
13 juli » De Britse wielrenner Tom Simpson overlijdt tijdens de Tour de France.
10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Kees Lepoeter, "Stamboom Lepoeter-Lepoutre", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lepoeter/I1695.php : benaderd 10 maart 2026), "Victor Marinus Lepoutre (1901-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.