Genealogie Lensink, Lelieveld » Antonius Josephus "Antoon" LENSINK (1937-2009)

Persoonlijke gegevens Antonius Josephus "Antoon" LENSINK 


Gezin van Antonius Josephus "Antoon" LENSINK

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 18 september 1967, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Josephus "Antoon" LENSINK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Josephus "Antoon" LENSINK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Josephus LENSINK


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Antonius Josephus "Antoon" LENSINK



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 september 1937 lag tussen 9,5 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
      • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 18 september 1967 lag tussen 8,2 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Apollo 1 vliegt tijdens een oefening in brand. De drie astronauten (Virgil Grissom, Edward White, en Roger Chaffee) komen om.
      • 14 maart » Ľubomír Faktor, Slowaaks voetballer
      • 30 mei » De onafhankelijke Republiek Biafra wordt uitgeroepen.
      • 30 mei » Vlak bij de Mexicaanse industriestad Monterrey wordt het Estadio Universitario officieel geopend.
      • 5 juni » Begin van de Zesdaagse Oorlog.
      • 8 augustus » Oprichting van de ASEAN (Association of South-East Asian Nations).
    • De temperatuur op 15 december 2009 lag tussen -6,8 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (82%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » In Nederland houdt de Postbank op te bestaan en heet voortaan ING Bank.
      • 1 maart » De nieuwe president van Somalië, Sharif Sheikh Ahmed, stemt in met de invoering van het islamitische recht, de sharia.
      • 5 april » Stijn Devolder wint voor de tweede opeenvolgende keer de Ronde van Vlaanderen.
      • 13 mei » Louis van Gaal maakt zijn overstap bekend van AZ naar FC Bayern München.
      • 16 oktober » Een zakenvliegtuigje stort neer op een weiland in de buurt van Weert. Twee mensen komen om het leven.
      • 23 oktober » Het radioprogramma Morgenstond van RadioNL wint als eerste programma dat niet door heel Nederland te beluisteren is De Gouden RadioRing.
    • De temperatuur op 21 december 2009 lag tussen -5,3 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In de Europese Unie is het metriek stelsel als standaard ingevoerd.
      • 3 juni » De KRO zendt de allerlaatste aflevering van Toen was geluk heel gewoon uit.
      • 22 juni » Bij een botsing van twee treinen van de metro van Washington komen ten minste 7 personen om het leven.
      • 24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
      • 31 oktober » Een 16-jarig meisje raakt gewond bij de attractie Goliath in Walibi Holland, doordat een stalen buis van drie meter hoogte op haar viel.
      • 16 november » Piraten vallen voor de kust van Somalië twee schepen aan en weten een van de twee te kapen. Het gaat om een tanker met chemicaliën, de MV Theresa, met een 28-koppige Noord-Koreaanse bemanning.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » John Berg (58), Amerikaans acteur
    • 2008 » Anne-Catharina Vestly (88), Noors schrijfster van kinderboeken
    • 2008 » Davey Graham (68), Engels gitarist
    • 2008 » León Febres-Cordero (77), oud-president van Ecuador
    • 2008 » Carlo Caracciolo (83), Italiaans krantenuitgever
    • 2008 » Valentin Berlinski (83), Russisch cellist

    Over de familienaam LENSINK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LENSINK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LENSINK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LENSINK (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Lensink, "Genealogie Lensink, Lelieveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink/I6993.php : benaderd 26 februari 2026), "Antonius Josephus "Antoon" LENSINK (1937-2009)".