Stamboom Lensen » Franka de Bont (1961-)

Persoonlijke gegevens Franka de Bont 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Franka de Bont

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franka de Bont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franka de Bont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franka de Bont


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1961 lag tussen 8,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Cor Lems, Nederlands voetballer
      • 12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
      • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
      • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
      • 15 augustus » In de DDR begint men met de bouw van de betonnen Berlijnse Muur.
      • 29 november » De Mercury-Atlas 5 wordt gelanceerd met aan boord de chimpansee Enos. De capsule cirkelt tweemaal rond de Aarde en landt in zee, in de buurt van Puerto Rico.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Bont

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bont.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bont.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bont (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lensen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Lensen, "Stamboom Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lensen/I171.php : benaderd 10 januari 2026), "Franka de Bont (1961-)".