Stamboom Lelieveldt » Johannes Franciscus Marie Lelieveld (1914-2002)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Marie Lelieveld 

Bron 1

Gezin van Johannes Franciscus Marie Lelieveld

Hij is getrouwd met Clara Francisca Marie Oldenhof.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1945, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Carel Lelieveld  1946-1997 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Marie Lelieveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus Marie Lelieveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Marie Lelieveld

Johannes Franciscus Marie Lelieveld
1914-2002

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Franciscus Marie Lelieveld



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Jan Lelieveld<br>Geboorte: 9 feb 1914<br>Datum overlijden: 25 sep 2002<br>Begraafplaats: Netherlands<br>Leeftijd: 88<br>Partner: Clara Oldenhof (1)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1914 lag tussen 6,6 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 10 april 1945 lag tussen 1,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Het einde van de Slag om de Ardennen.
      • 13 februari » Een bombardement door de geallieerden verwoest de Duitse stad Dresden.
      • 28 april » Benito Mussolini en zijn minnares Clara Petacci worden gedood door leden van het Italiaanse verzet wanneer ze het land proberen te ontvluchten.
      • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
      • 30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
      • 27 oktober » Eerste nummer van het Nederlandse opinieweekblad Elsevier verschijnt.
    • De temperatuur op 25 september 2002 lag tussen 8,0 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Wilbert Pennings verbetert in Siegen het Nederlands indoorrecord hoogspringen met een hoogte van 2,31 meter.
      • 24 februari » Einde van de Olympische Winterspelen in Salt Lake City, Utah
      • 17 maart » De Belgische PS-politicus en voormalig minister Alain Van der Biest pleegt zelfmoord.
      • 20 maart » Ontslag van Luc De Hovre als hulpbisschop van Mechelen-Brussel (België).
      • 31 maart » Na een grote aardbeving in de Taiwanese hoofdstad Taipei storten twee hijskranen van de 56ste verdieping van de Taipei 101 naar beneden. Vijf mensen komen om het leven.
      • 11 april » In Djerba, Tunesië laten moslimextremisten een tankauto met propaangas ontploffen bij een synagoge: 21 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lelieveld


    De publicatie Stamboom Lelieveldt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tess, "Stamboom Lelieveldt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lelieveldt/I151.php : benaderd 30 januari 2026), "Johannes Franciscus Marie Lelieveld (1914-2002)".