Stamboom Lehrer » Eva SCHWARTZ (1864-1925)

Persoonlijke gegevens Eva SCHWARTZ 


Gezin van Eva SCHWARTZ

Zij heeft/had een relatie met Emanuel COHEN.


Kind(eren):

  1. Abbraham COHEN  1899-1943 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva SCHWARTZ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva SCHWARTZ

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva SCHWARTZ

Eva SCHWARTZ
1864-1925


Emanuel COHEN
1869-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1925 lag tussen -4,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SCHWARTZ

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHWARTZ.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHWARTZ.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHWARTZ (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lehrer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I8910.php : benaderd 15 januari 2026), "Eva SCHWARTZ (1864-1925)".