Stamboom Lehrer » Herta SPEYER (1901-1957)

Persoonlijke gegevens Herta SPEYER 


Gezin van Herta SPEYER

Zij is getrouwd met Justin ZENNER.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1928 te Frankfurt am Main, Frankfurt am Main, Hessen, Germany, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Walter Paul ZENNER  1933-2003 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herta SPEYER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herta SPEYER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herta SPEYER

Herz SPEYER
1827-1901

Herta SPEYER
1901-1957

1928

Justin ZENNER
1894-1959


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 augustus 1901 lag tussen 5,2 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 3 juni 1928 lag tussen 4,3 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • De temperatuur op 19 maart 1957 lag tussen 8,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
      • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
      • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
      • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
      • 6 december » De eerste poging van de Verenigde Staten om een kunstmaan te lanceren mislukt, waarbij het lanceerplatform wordt opgeblazen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SPEYER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SPEYER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SPEYER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SPEYER (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lehrer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I6323.php : benaderd 2 maart 2026), "Herta SPEYER (1901-1957)".