De temperatuur op 25 juni 1911 lag tussen 10,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 4,5 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
Dag van overlijden 31 januari 1943
De temperatuur op 31 januari 1943 lag tussen 5,0 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I16545.php : benaderd 14 januari 2026), "Benjamin Izaacs LEVIT (1911-1943)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.