De temperatuur op 20 november 1991 was gemiddeld 2,2 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
8 januari » Zeker tienduizend parachutisten van het Sovjet-leger zijn naar de drie Baltische republieken Estland, Letland en Litouwen getransporteerd om op te treden tegen massale ontduiking van de dienstplicht.
16 februari » Een autobom ontploft nabij een stierenarena in de Colombiaanse stad Medellin. De explosie kost het leven aan 22 mensen, terwijl tussen de 100 en 150 anderen verwondingen oplopen.
30 maart » Het Vrije Volk verschijnt voor het laatst als zelfstandig dagblad.
24 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Alianza Petrolera.
13 november » De Tilburgse krant Het Nieuwsblad verschijnt met witte plekken als gevolg van een werkonderbreking van de redactie. Deze wil dat uitgever Brabant Pers afziet van een fusie met het Brabants Dagblad.
13 november » Het voetbalelftal van de Sovjet-Unie speelt zijn laatste wedstrijd. Tegenstander is Cyprus.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gershon Lehrer, "Stamboom Lehrer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer/I11262.php : benaderd 19 januari 2026), "Laura (Devorah) KLEIN (1908-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.