De temperatuur op 6 september 1924 lag tussen 9,8 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Dag van overlijden 19 januari 1988
De temperatuur op 19 januari 1988 lag tussen 3,0 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
23 april » Jelle Nijdam wint de 23ste editie van de Amstel Gold Race.
23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
28 juni » Apostolische Constitutie Pastor Bonus van Paus Johannes Paulus II over de hervorming van de Romeinse Curie.
20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
20 augustus » Het Iraanse hoofd van staat, ayatollah Khomeini accepteert resolutie 598 van de VN Veiligheidsraad. Hiermee komt een einde aan de Irak-Iranoorlog.
7 december » Yasser Arafat erkent het bestaansrecht van Israël.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Age Leenstra, "Stamboom Leenstra Postma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-leenstra-postma/I608.php : benaderd 3 maart 2026), "Gerardus Johannes Leenstra (1924-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.