21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
Trouwdag 28 augustus 1912
De temperatuur op 28 augustus 1912 lag tussen 7,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
Dag van overlijden 15 januari 1960
De temperatuur op 15 januari 1960 lag tussen -9,4 °C en -4,6 °C en was gemiddeld -6,5 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Roelf Schrik, "Stamboom Leemborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-leemborg/I2489.php : benaderd 12 januari 2026), "Johanna Vanderschaaf (1893-1960)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.