De temperatuur op 27 oktober 1923 lag tussen 5,8 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
Dag van overlijden 1 september 2015
De temperatuur op 1 september 2015 lag tussen 12,0 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
8 februari » Ivoorkust wint het Afrikaans kampioenschap voetbal in Equatoriaal-Guinea door Ghana na strafschoppen in de finale te verslaan met 9-8, na een eindstand van 0-0.
14 mei » De hoogste generaal van het Burundese leger verklaart dat de coup in zijn land is mislukt en dat troepen die loyaal zijn aan president Pierre Nkurunziza de macht hebben.
2 juni » Sepp Blatter, sinds 1998 voorzitter van de wereldvoetbalbond FIFA, kondigt zijn aftreden aan. Zijn positie was onhoudbaar geworden door een corruptieschandaal.
23 juni » Rwanda reageert woedend op de arrestatie in Londen van de spionagebaas van het land, Karenzi Karake. De vertrouweling van president Paul Kagame werd op verzoek van Spanje gearresteerd op verdenking van genocide, misdaden tegen de menselijkheid en terrorisme.
28 september » NASA heeft mogelijk vloeibaar water op Mars gevonden.
4 november » Indonesië sluit de luchthaven van Bali, een van de drukste internationale vliegvelden in het land, vanwege de uitbarsting van de vulkaan Rinjani op het nabijgelegen eiland Lombok.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Roelf Schrik, "Stamboom Leemborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-leemborg/I2470.php : benaderd 7 maart 2026), "Betje "Bep" de Wolf (1923-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.