Stamboom Leduc Boutier » (1923-1991)

Persoonlijke gegevens  

Bron 1

Gezin van

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1923 lag tussen 3,3 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 14 september 1991 lag tussen 3,9 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Vertegenwoordigers van de Sovjet-Unie, Hongarije, Tsjechoslowakije, Polen, Roemenië en Bulgarije tekenen in Boedapest een document waarin een eind wordt gemaakt aan de wederzijdse verplichtingen van de lidstaten van het Warschaupact.
    • 8 maart » Een wetswijziging in België maakt het mogelijk dat er een vrouw op de troon komt.
    • 31 maart » Einde van het Warschaupact.
    • 16 september » De Verenigde Staten schorten alle hulp aan Zaïre op wegens de aanhoudende schending van de mensenrechten en de chaotische economische situatie in het Centraal-Afrikaanse land. De beslissing betekent voor Zaïre een verlies van 13 miljoen dollar per jaar.
    • 13 oktober » In Tsjaad wordt de minister van Binnenlandse Zaken, Maldom Bada Abbas, gearresteerd in verband met een mislukte overval op een wapendepot van het leger eerder op de dag. In de hoofdstad Ndjamena wordt de avondklok ingesteld.
    • 8 december » In Enschede wordt de eerste voetbalmoord in Nederland gepleegd. De 21-jarige Erik Lassche wordt door een Feyenoordhooligan met een messteek om het leven gebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1922 » Ger Harmsen, Nederlands filosoof en historicus († 2005)
  • 1922 » Jakucho Setouchi, Japans schrijfster en boeddhistisch non
  • 1923 » Cor Braasem, Nederlands waterpoloër († 2009)
  • 1923 » Richard Avedon, Amerikaans fotograaf († 2004)
  • 1923 » John Lanchbery, Engels componist († 2003)
  • 1924 » Jan Kerkhofs, Belgisch jezuïet en godsdienstsocioloog († 2015)

Bron: Wikipedia



De publicatie Stamboom Leduc Boutier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Corian Leduc, "Stamboom Leduc Boutier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-leduc-boutier/R150.php : benaderd 14 maart 2026), " (1923-1991)".