Stamboom Le Large » Johanna Dirksen (1857-1920)

Persoonlijke gegevens Johanna Dirksen 


Gezin van Johanna Dirksen

Zij is getrouwd met Barend Zieren.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1888 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aart Zieren  1889-1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Dirksen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Dirksen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Dirksen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1888 lag rond de 11,7 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 24 juni 1920 lag tussen 6,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dirksen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dirksen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dirksen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dirksen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bianca Wilbers-le Large, "Stamboom Le Large", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-le-large/I9244.php : benaderd 13 maart 2026), "Johanna Dirksen (1857-1920)".