Stamboom Le Large » Macé le Large (± 1425-????)

Persoonlijke gegevens Macé le Large 

  • Hij is geboren rond 1425.
    erlend nr. 1
  • De biologische vader is Gringoire le Large
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 2020.

Gezin van Macé le Large


Kind(eren):

  1. Michel le Large  -< 1506 


Notities over Macé le Large

origine niet genoemd, moet woonachtig zijn geweest in de touraine war hij grond in eigendom had, deels gelegen nabij pont le voy en matrichard, waarvan genoemd 1 arpent/42 are grond te La Bourde9tegenwoordig onbekend) nabij pon le voy en mantichard ( mogelijk is bedoedl bourre aan de cher). 1 mynee (mogelijk de graan inhoudsmaat "minot") grond in het buurschap pommier renard (tegenwoordig onbekend) 9 schepels (inhoudsmaat graan) grond te fosse des ormeaux langs de weg van jupille naar maupas, (niet meer terug te vinden, er zijn meerdere jupille en maupas) 5 tourse sous grondrente over braakland in het weide gebied van fézans in de parochie montrichard zijnde het vaderlijk erfdeel nagelaten aan de einge ons bekende nazaat michel nr 2, al met al geen groot erfdeel totaal een plusminus 3 ha grond, maar dat was des tijds de oppervlakte grond welke een ieder trachtte te verwerven om er naast het normale inkomen in slachte tijden mee door te moeeten komen, howel er ook zerker mesnen waren die uit die3 ha of minder hun totaal inkomen moetsen halen macé ws dus gehuwd de naam van de echtgenote is niet bekend, uitgaande van onze kennis betreffende de zoon zal mace nr ongeveer 1425 zijn geboren hij kan dus een zoon van gringoire nr 1 zijn geweest. geboren in ongeveer 1425 is er geen enkele reden aan te nemen dat er een naamgevingsverband dan wel een lijnrechte familieband zou hebben gesstaan met de tekening X genoemde guillaume nr 505/625, gilles nr 504, en mace nr 626, het geboorte verschil tussen mace nr 1 en mace nr 626 is minstens 168 jaar en tussen mace nr 1 en gilles nr 504 liggen minstens 120 jaren en bovendien mace nr 626 werd vernoemd naar een derde mace mailot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Macé le Large?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Macé le Large

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Macé le Large

Macé le Large
± 1425-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Le Large

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Le Large.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Le Large.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Le Large (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bianca Wilbers-le Large, "Stamboom Le Large", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-le-large/I5053.php : benaderd 19 januari 2026), "Macé le Large (± 1425-????)".