Stamboom Le Large » Claude le Large (1628-1697)

Persoonlijke gegevens Claude le Large 

  • Hij is geboren in het jaar 1628 in Amboise, Frankrijk.

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 65 jaar (67) toen kind (Charles le Large) werd geboren (??-??-1695).

    parochie st florentine
  • Titel: heer van Cartes
  • Titel: maarschalk der koninklijke behuizingen
  • Hij is overleden in het jaar 1697 in Pont le Voy, Frankrijk, hij was toen 69 jaar oud.
    op het landgoed la charmoix
  • De biologische ouders zijn Claude le Large en Marie de Brussy
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2020.

Gezin van Claude le Large

Hij is getrouwd met Madeleine Simone Roulin des mollieres.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Louis le Large  1678-1741
  2. Marie Anne le Large  1679-1710
  3. Augustin le Large  1683-1750 
  4. Marie le Large  1686-1688
  5. Francois le Large  1687-???? 
  6. Thomas le Large  1690-< 1692
  7. Thomas le Large  1692-1696
  8. Charles le Large  1695-1759


Notities over Claude le Large

was heer van cartes dat hij bewoonde samen met zijnoom louis nr 33 wleke oom hem in 1661 met koninklijke toesteming de functie van maarschalk der koninklijke behuizingen overgaf.
in 1674 liet honre de brussy oom van moeders zijde van claude hem het land goed la charmoise na de familie de brussy protesteert, een proces duurt tot 1690 dan wordt de nalatenschap gelegaliseerd voor claude en pas dan vindt ook de officele verdeling van goederen van honore de brussy plaats waarbij claude aanwezig was. in dat zelfde jaar maakt hij zijn eigen handgeschreven testament, hij deed at te tours en zegdt in het testament dat alle verworven eigendommen binnen de familie meoten blijven dat een ieder in gelijke mate zal meedelen volgende de gebruiken in de touraine met eerbiediging van het eerst geborenen recht, de nalatenschap betrof velden, boerenhoeven, andre roerende en onroerende goedren goud en zilvergeld paarden wapens vee graan zenten uit uistaande leningen an derden, winsten uit ontroerende goederen de verdeling onder de kingeren vond plaats n 1735 na voerlijden van de moeder. in 1728 verleende de echtgenote mm roulin de koning eer met het leegoed "le pin" in de parochie pont le voy. we keen van hen 12 kinderen geboren 1675 - 1695 en verwekte dus kinderen tot op een leeftijd van 67 jaar
erlend 49

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claude le Large?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Claude le Large

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Le Large

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Le Large.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Le Large.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Le Large (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bianca Wilbers-le Large, "Stamboom Le Large", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-le-large/I4774.php : benaderd 16 januari 2026), "Claude le Large (1628-1697)".