Stamboom Lars Werner » Hendrik Willem te KIEFTE (± 1810-1886)

Persoonlijke gegevens Hendrik Willem te KIEFTE 

  • Hij is geboren rond 1810 in Haaksbergen (Overijssel, The Netherlands).
  • Beroep: @N2000@.
  • Hij is overleden op 6 mei 1886 in Haaksbergen (Overijssel, The Netherlands).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2016.

Gezin van Hendrik Willem te KIEFTE

(1) Hij is getrouwd met Catharina MOL.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1837 te Neede (Gelderland, The Netherlands).


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Geertruid KEUNEKAMP.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1856 te Haaksbergen (Overijssel, The Netherlands).


(3) Hij is getrouwd met Hendrika LARINK.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1863 te Haaksbergen (Overijssel, The Netherlands).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Willem te KIEFTE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Willem te KIEFTE

Hendrik Willem te KIEFTE
± 1810-1886

(1) 1837

Catharina MOL
1807-1855

(2) 1856
(3) 1863

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1863 lag rond de -1,9 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 6 mei 1886 lag rond de 17,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 38%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KIEFTE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KIEFTE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KIEFTE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KIEFTE (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I9996.php : benaderd 28 februari 2026), "Hendrik Willem te KIEFTE (± 1810-1886)".