Stamboom Lars Werner » Petronella Maria Elisabeth van SAS (1882-1971)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria Elisabeth van SAS 

  • Zij is geboren op 29 maart 1882 in Ede (Gelderland, The Netherlands).
  • Zij is overleden op 26 januari 1971 in Ede (Gelderland, The Netherlands), zij was toen 88 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 november 2016.

Gezin van Petronella Maria Elisabeth van SAS

Zij is getrouwd met Barend NAVES.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1910 te Ede (Gelderland, The Netherlands), zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Barend NAVES  1910-


Notities over Petronella Maria Elisabeth van SAS


Archieflocatie: Gelderland; Toegangnr: 0207; Inventarisnr: 8253; Gemeente: Ede; Soort akte: Wettigingsakte; Nummer: 7; Datum: 05-02-1910
Man: Bareend NAVEST, Plaats: Ede
Vrouw: Petronella Maria Elisabeth VAN SAS, Plaats: Ede
Vader man: Barend NAVEST
Vader vrouw: Johannes Joseph Franciscus VAN SAS
Moeder man: Aartje SCHOONDERBEEK
Moeder vrouw: Cornelia JACOBSEN
Nadere informatie: bruidegom 20 jaar, bruid 27 jaar

Begraafplaats Ede oud algemeen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria Elisabeth van SAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria Elisabeth van SAS

Petronella Maria Elisabeth van SAS
1882-1971

1910

Barend NAVES
1889-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1882 lag rond de 8,4 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 5 februari 1910 lag tussen -1,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
  • De temperatuur op 26 januari 1971 lag tussen 5,6 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 7,6 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Belgische en Nederlandse boeren protesteren in Brussel gewelddadig tegen het plan-Mansholt.
    • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
    • 25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
    • 19 oktober » President Idi Amin van Oeganda deelt mee dat 22 burgers zijn gedood door beschietingen vanuit Tanzania, van wie de meesten in Kikagati.
    • 15 november » Intel introduceert de 4004-microprocessor voor microcomputers.
    • 22 december » Kurt Waldheim volgt U Thant op als secretaris-generaal van de VN.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SAS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SAS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SAS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SAS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I8333.php : benaderd 2 januari 2026), "Petronella Maria Elisabeth van SAS (1882-1971)".