Stamboom Lars Werner » Gerrit BURGSTEDE (1903-1975)

Persoonlijke gegevens Gerrit BURGSTEDE 

  • Hij is geboren op 30 september 1903 in Amerongen (Utrecht, The Netherlands).
  • Hij is overleden op 11 juli 1975 in Veenendaal (Utrecht, The Netherlands), hij was toen 71 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 augustus 2022.

Gezin van Gerrit BURGSTEDE

Hij is getrouwd met Catharina Margaretha Christina van INGEN.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1929 te Amerongen (Utrecht, The Netherlands), hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Gerrit BURGSTEDE


Ouders Cornelis BURGSTEDE en Aaltje van der HEIDEN

Begraafplaats: Algemene Begraafplaats De Munnikenhof , Munnikenweg 4, Veenendaal
Graf id-nummer: 1451351
Begraafplaatsnr.: 249
(Plaats)aanduiding: B-667
Gerrit Burgstede
30-09-1903 - 11-07-1975
Catharina M.C. van Ingen
04-03-1903 - 23-04-1989

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit BURGSTEDE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1903 lag tussen 11,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
  • De temperatuur op 11 juli 1975 lag tussen 12,0 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Margaret Thatcher wordt gekozen tot de eerste vrouwelijke leider van de Britse Conservative Party.
    • 11 april » Lee Towers maakt zijn televisiedebuut, de onderhoudsmonteur doet dat bij Voor de vuist weg van Willem Duys.
    • 31 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Belgrado met 3-0 van Joegoslavië in een vriendschappelijk duel.
    • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
    • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BURGSTEDE


De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I54289.php : benaderd 7 januari 2026), "Gerrit BURGSTEDE (1903-1975)".