Stamboom Lars Werner » Jakobus DEINUM (1912-)

Persoonlijke gegevens Jakobus DEINUM 

  • Hij is geboren op 3 februari 1912 in Delfzijl (Groningen, The Netherlands).
  • Een kind van UNKNOWN en Anke DEINUM
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2022.

Gezin van Jakobus DEINUM

Hij is getrouwd met Folkje BOONSTRA.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1940 te Leeuwarden (Friesland, The Netherlands), hij was toen 28 jaar oud.


Notities over Jakobus DEINUM


Bevolkingsregister 1922 - 1939, archiefnummer 1002, Bevolkingsregister 1922 - 1939, inventarisnummer 5019
Gemeente: Leeuwarden
Periode: 1922-1939
Geslachtsnaam: DEINUM
Voornamen: Jakobus
Geslacht: M
Geboorte: 3 Febr. 1912
Geboorteplaats: Delfzijl
Burgerl. staat: O
Kerkgenootschap: NH
Nationaliteit: Ned.
Beroep:
Dagt. en jaar v. inschr.: 25 Sept. 1922
Plaats vanwaar gekomen: Bolsward
Dagt. en jaar v. afschr. 6 Sept. 1929
Plaats waarheen vertr. Hoenderloo (Apeld.)
Aanmerkingen: uitgest. 9 groep Dns 10
Wijk: Q
Straat en huisnr.: Noordoliestr. 12
Ten huize van T. BURINGA

Bevolkingsregister 1922 - 1939, archiefnummer 1002, Bevolkingsregister 1922 - 1939, inventarisnummer 5019
Gemeente: Leeuwarden
Periode: 1922-1939
Geslachtsnaam: DEINUM
Voornamen: Jakobus
Geslacht: M
Geboorte: 3 Febr. 1912
Geboorteplaats: Delfzijl
Burgerl. staat: O
Kerkgenootschap: NH
Nationaliteit: Ned.
Beroep: timmerman, hulpvakarb. typografie
Dagt. en jaar v. inschr.: 20 Oct. 1933
Plaats vanwaar gekomen: Huizum
Dagt. en jaar v. afschr.
Aanmerkingen:
Plaats waarheen vertr.
Wijk: R
Straat en huisnr.: Bankastr. 11
Ten huize van J.VELDA
Wijk: R
Straat en huisnr.: Bankastr. 2
Ten huize van id.
Wijk: R (20-6-1938)
Straat en huisnr.: Celebesstraat 7
Ten huize van wed. H. BOONSTRA

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakobus DEINUM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakobus DEINUM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakobus DEINUM

UNKNOWN
????-
UNKNOWN
????-
Anke DEINUM
1866-1921

Jakobus DEINUM
1912-

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1912 lag tussen -19,9 °C en -8,3 °C en was gemiddeld -11,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 22 mei 1940 lag tussen 9,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
    • 24 mei » Igor Sikorsky voert de eerste succesvolle vlucht uit met een helikopter met 1 rotor.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
    • 31 oktober » Vier Belgische ministers (Albert de Vleeshauwer, Camille Gutt, Hubert Pierlot en Paul-Henri Spaak) vormen een regering in ballingschap (België in de Tweede Wereldoorlog)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DEINUM

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DEINUM.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DEINUM.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DEINUM (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I53554.php : benaderd 13 januari 2026), "Jakobus DEINUM (1912-)".