Stamboom Lars Werner » Wiebe DEINUM (1899-1970)

Persoonlijke gegevens Wiebe DEINUM 

  • Hij is geboren op 25 april 1899 in Lemmer (Friesland, The Netherlands).
  • Hij is overleden op 12 september 1970 in Lemmer (Friesland, The Netherlands), hij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Klaas DEINUM en Trijntje KUIPER
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2020.

Gezin van Wiebe DEINUM


Notities over Wiebe DEINUM


Begraafplaats Lemmer +R.K.begraafplaats Straatweg 33 8531PZ Lemmer
Trijntje Kuiper, 14-10-1864 - 30-07-1946, echtgenote van Deinum
Klaas Deinum, 16-07-1861 - 22-04-1951, echtgenoot van Kuiper
Wiebe Deinum, 25-04-1899 - 12-09-1970, z.v.Klaas Deinum en Trijntje Kuiper
Graf id-nummer: 1214360
Begraafplaatsnr.: 2089
(Plaats)aanduiding: R.rij 002 nr-050

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wiebe DEINUM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wiebe DEINUM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wiebe DEINUM

Klaas DEINUM
1861-1951

Wiebe DEINUM
1899-1970


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1899 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
  • De temperatuur op 12 september 1970 lag tussen 11,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
    • 4 maart » De Eurydice, een Franse onderzeeboot, lijdt schipbreuk in de Middellandse Zee. 57 opvarenden vinden daarbij de dood.
    • 17 augustus » Lancering van Venera 7, het eerste ruimtetuig dat op Venus landt.
    • 31 augustus » Een groep Zuid-Molukkers bestormt de Indonesische ambassade in Wassenaar.
    • 17 november » Luitenant William Calley moet terechtstaan voor de massamoord in My Lai.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1895 » Marcos Alicante, Filipijns bodemkundige († 1968)
  • 1895 » Stanley Rous, Engels voetballer, scheidsrechter en sportbestuurder († 1986)
  • 1897 » Mary Windsor, lid van de Britse koninklijke familie († 1965)
  • 1900 » Gladwyn Jebb, Brits politicus († 1996)
  • 1900 » Stanko Cajnkar, Sloveens schrijver en theoloog († 1977)
  • 1900 » Wolfgang Pauli, Oostenrijks-Amerikaans natuurkundige († 1958)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DEINUM

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DEINUM.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DEINUM.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DEINUM (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I53173.php : benaderd 14 januari 2026), "Wiebe DEINUM (1899-1970)".