Stamboom Lars Werner » Catharina Petronella van WELY (1840-1927)

Persoonlijke gegevens Catharina Petronella van WELY 


Gezin van Catharina Petronella van WELY


Notities over Catharina Petronella van WELY


0605-14 Bevolkingsregister gemeente Tiel 1850-1861, wijken A t/m C (bladnummers 1-432)
Tolhuisstraat, huis nr. 110
Naam: van WELIE
Voornaam: Geurt Jan
Jaar der geboorte: 1790
Geboorteplaats: Nijmegen
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep: verwer
Overleden: 11 maart 1861
Naam: JANSEN
Voornaam: Johanna
Jaar der geboorte: 1801
Geboorteplaats: Utrecht
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep:
Naam: van WELIE
Voornaam: Gerrit
Jaar der geboorte: 1822
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: O
Godsdienst: hervormd
Beroep:
Naam: van WELIE
Voornaam: Gijsbert
Jaar der geboorte: 1829
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: O
Godsdienst: hervormd
Beroep:
Naam: van WELIE
Voornaam: Johannes
Jaar der geboorte: 1832
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep: verwer
Naam: van WELIE
Voornaam: Antoon
Jaar der geboorte: 1836
Geboorteplaats: Nijmegen
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep:
Naam: van WELIE
Voornaam: Catharina
Jaar der geboorte: 1838
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep:

Naam: van WELIE
Voornaam: Johannes
Jaar der geboorte: 30 maart 1833
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep: verwer
Naam: POST
Voornaam: Dirkje
Jaar der geboorte: 8 november 1835
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: H
Godsdienst: hervormd
Beroep:
Naam: van WELIE
Voornaam: Geurt Jan
Jaar der geboorte: 16 maart 1860
Geboorteplaats: Tiel
Burgerlijke staat: O
Godsdienst: hervormd
Beroep:

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Petronella van WELY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Petronella van WELY

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Petronella van WELY

Gerrit van WELY
± 1759-1826

Catharina Petronella van WELY
1840-1927


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1840 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer half bewolkt regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1840: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Republiek van de Rio Grande verklaart zich onafhankelijk van Mexico.
    • 2 april » De Republiek Los Altos wordt geannexeerd door Guatemala.
    • 6 mei » In het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland verschijnen de eerste postzegels ter wereld.
    • 7 oktober » Koning Willem I doet afstand van de troon.
    • 20 oktober » Het gipsverband wordt uitgevonden door de Belgische chirurg Louis Seutin.
    • 15 december » De resten van Napoleon Bonaparte worden bijgezet in de Invalides.
  • De temperatuur op 12 juli 1927 lag tussen 13,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam WELY

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam WELY.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over WELY.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam WELY (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I41769.php : benaderd 13 januari 2026), "Catharina Petronella van WELY (1840-1927)".