Stamboom Lars Werner » Hermina Cornelia TEEKEN (1918-2009)

Persoonlijke gegevens Hermina Cornelia TEEKEN 

  • Zij is geboren op 27 december 1918 in Utrecht (Utrecht, The Netherlands).
  • Zij is overleden op 2 februari 2009 in Utrecht (Utrecht, The Netherlands), zij was toen 90 jaar oud.
  • Zij is begraven in Utrecht (Utrecht, The Netherlands).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juli 2021.

Gezin van Hermina Cornelia TEEKEN

Zij is getrouwd met Hendrik van den BOOGERT.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Hermina Cornelia TEEKEN


Ouders Johannes Marinus TEEKEN en Johanna Margaretha van ESTERIK

Heden behaagde het de Here, nog vrij onverwacht, van ons weg te nemen onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader
Hendrik van den BOOGERT
Weduwnaar van Celia MATER
in de ouderdom van 76 jaar.
Apeldoorn: W. v.d. BOOGERT en B. v.d. BOOGERT-de KROON
Leersum: C.C. van INGEN-v.d. BOOGERT en P. van INGEN
Leersum: W. GIJSBERTSE-v.d. BOOGERT en C.A. GIJSBERTSE
Zeist: H. v.d. BOOGERT jr. en H.C. v.d. BOOGERT-TEEKEN
Klein- en achterkleinkinderen.
Liever geen bezoek en geen bloemen.
Leersum, 20 April 1952, Rijksstraatweg 237
De teraardebestelling is bepaald op Zaterdag 3 Mei as. op de Nieuwe Begraafplaats te Leersum. Vertrek van het sterfhuis n.m. 1.30 uur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Cornelia TEEKEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1918 lag tussen 0,4 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 6,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
  • De temperatuur op 2 februari 2009 lag tussen -1,9 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Het Omaans voetbalelftal wint voor de eerste keer in de geschiedenis het regionale toernooi om Golf Cup of Nations.
    • 26 juni » De Waddenzee in Nederland en Duitsland wordt toegevoegd aan de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
    • 27 juni » De Nederlandse popgroep Krezip geeft haar afscheidsconcert.
    • 10 december » Barack Obama krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 20 december » President Hugo Chávez van Venezuela claimt dat een spionagevliegtuig van de Verenigde Staten het Venezolaanse luchtruim heeft geschonden.
    • 28 december » Safet Sušić wordt benoemd als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Bosnië en Herzegovina.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Billy Henderson (67), Amerikaans zanger
  • 2007 » Pieter Nouwen (57), Nederlands journalist en schrijver
  • 2008 » John Fredrix (62), Nederlands voetballer
  • 2009 » Christine Burke (74), Amerikaans televisieactrice
  • 2009 » Jean Martin (86), Frans acteur
  • 2009 » Joe Rodgers (75), Amerikaans zakenman en ambassadeur

Over de familienaam TEEKEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TEEKEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TEEKEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TEEKEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I41754.php : benaderd 4 januari 2026), "Hermina Cornelia TEEKEN (1918-2009)".