Stamboom Lars Werner » Margretus Leendert van ROTTERDAM (1903-1950)

Persoonlijke gegevens Margretus Leendert van ROTTERDAM 


Gezin van Margretus Leendert van ROTTERDAM


Notities over Margretus Leendert van ROTTERDAM


Algemene Begraafplaats De Munnikenhof, Munnikenweg 4 Veenendaal
Graf id-nummer: 339676
Begraafplaatsnr.: 249
(Plaats)aanduiding: 201109-025
Hier rust onze geliefde zoon en broer
Margretus Leendert van ROTTERDAM, geb. 28 aug. 1903; overl. 3 dec. 1950
en
onze geliefde man en vader
Hendrik van ROTTERDAM
geb. 3 nov. 1875; overl. 1 april 1960
en onze geliefde moeder
Gerritje van ROTTERDAM - van der SCHEUR
geb. 3 sept. 1876; overl. 25 juli 1968

Margretus Leendert van Rotterdam, 28-08-1903 - 03-12-1950
Hendrik van Rotterdam, 03-11-1875 - 01-04-1960
Gerritje v.d. Scheur, 03-09-1876 - 25-07-1968
Rika Sophia van Rotterdam, 01-05-1910 - 15-06-1984
Margretha Lena van Rotterdam, 01-03-1913 - 11-05-1988
Joh.H.L. Jansen, 24-04-1911 - 23-01-1992

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margretus Leendert van ROTTERDAM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margretus Leendert van ROTTERDAM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margretus Leendert van ROTTERDAM

Margretus Leendert van ROTTERDAM
1903-1950


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1903 lag tussen 12,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (54%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 3 december 1950 lag tussen -0,6 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
    • 16 september » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Gunnilse IS.
    • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
    • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ROTTERDAM


De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I38375.php : benaderd 10 januari 2026), "Margretus Leendert van ROTTERDAM (1903-1950)".