Stamboom Lars Werner » Cornelis Rijkz van EGDOM (????-1789)

Persoonlijke gegevens Cornelis Rijkz van EGDOM 

  • Hij is geboren in Woudenberg (Utrecht, The Netherlands).
  • Hij is overleden augustus 1789 in Woudenberg (Utrecht, The Netherlands).
  • Hij is begraven op 18 augustus 1789 in Woudenberg (Utrecht, The Netherlands).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2019.

Gezin van Cornelis Rijkz van EGDOM

Hij is getrouwd met Willemijntje Gijsbertz VLIERT.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1741 te Woudenberg (Utrecht, The Netherlands).


Kind(eren):

  1. Jantje van EGDOM  1742-< 1746
  2. Jantje van EGDOM  1746-1821
  3. Martje van EGDOM  1747-????
  4. Merritje van EGDOM  1749-????
  5. Hanna van EGDOM  1754-< 1755
  6. Hendrina van EGDOM  1759-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Rijkz van EGDOM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Rijkz van EGDOM

Cornelis Rijkz van EGDOM
????-1789

1741
Jantje van EGDOM
1742-< 1746
Hanna van EGDOM
1754-< 1755

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1789 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
    • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
    • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
    • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
    • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
    • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.

Over de familienaam EGDOM

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam EGDOM.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over EGDOM.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam EGDOM (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I37188.php : benaderd 9 januari 2026), "Cornelis Rijkz van EGDOM (????-1789)".