Stamboom Lars Werner » Petronella van WELL (1887-1933)

Persoonlijke gegevens Petronella van WELL 

  • Zij is geboren op 21 augustus 1887 in ·Äòs-Hertogenbosch (Noord-Brabant, The Netherlands).
  • Zij is overleden op 12 december 1933 in ·Äòs-Hertogenbosch (Noord-Brabant, The Netherlands), zij was toen 46 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2017.

Gezin van Petronella van WELL

Zij is getrouwd met Wilhelmus Andreas Maria VERHEIJEN.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1907 te ·Äòs-Hertogenbosch (Noord-Brabant, The Netherlands), zij was toen 20 jaar oud.


Notities over Petronella van WELL


Ouders Gerardus Wilhelmus van WELL en Petronella Josepha NIJS
Geboren in het huis van haar ouders in de Tolbrugstraat, wijk C, 282

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van WELL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1887 lag rond de 14,5 °C. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 12 december 1933 lag tussen -0,4 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Andrew Still (89), Amerikaans arts
  • 1933 » Theodore Moses Tobani (78), Duits-Amerikaans componist, dirigent en violist
  • 1939 » Douglas Fairbanks (56), Amerikaans acteur
  • 1941 » Cesar Basa (26), Filipijns gevechtspiloot
  • 1944 » Regina Jonas (42), Duits rabbijn, eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis
  • 1947 » Jan Gratama (70), Nederlands architect, schilder, tekenaar en redacteur, tevens wethouder van Amsterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog

Over de familienaam WELL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam WELL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over WELL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam WELL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I37064.php : benaderd 9 januari 2026), "Petronella van WELL (1887-1933)".