Stamboom Lars Werner » Evert van SILFHOUT (1897-1969)

Persoonlijke gegevens Evert van SILFHOUT 

  • Hij is geboren op 31 maart 1897 in Ede (Gelderland, The Netherlands).
  • Beroep: @N8874@.
  • Hij is overleden op 27 oktober 1969 in Velp (Gelderland, The Netherlands), hij was toen 72 jaar oud.
  • Hij is gecremeerd op 31 oktober 1969 in Dieren (Gelderland, The Netherlands).
  • Een kind van Evert van SILFHOUT en Dientje BUSSER
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2017.

Gezin van Evert van SILFHOUT


Notities over Evert van SILFHOUT


Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Broer, Zwager, Oom en Huisgenoot
Evert van SILFHOUT
in de ouderdom van 72 jaar.
Leusden, post Amersfoort: B. van SILFHOIT
Apeldoorn: J.G. van SILFHOUT, M. van SILFHOUT-SCHENK, neven en nichten
Velp: H.K. van KATWIJK
Velp (Gld), 27 oktober 1969
Wassenaarlaan 1

Op 72-jarige leeftijd is te Velp overleden de Heer
Evert van SILFHOUT
in leven oud-directeur van Transbus International te Den Haag.
Zijn grote belangstelling voor de medemens, zijn warme vriendschap en zijn belangrijke verdiensten als directeur en mede-grondlegger van ons bedrijf zullen steeds in onze herinnering blijven.
Den Haag, 30 oktober 1969.
Directie en medewekers
TRANSBUS INTERNATIONAL.
De crematie zal plaatsvinden te Dieren, vrijdag 31 oktober a.s. om 13:00 uur.
Vertrek van Wassenaerlaan 1 te Velp om 12:30 uur.
Voor belangstellenden vertrekt een bus van G.T.W. om 12:45 uur van het Tramstation te Dieren, via het Station N.S. naar het Crematorium en na de plechtigheid weer terug.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van SILFHOUT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert van SILFHOUT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van SILFHOUT

Jan BUSSER
1821-1894

Evert van SILFHOUT
1897-1969


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1897 lag rond de 5,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 27 oktober 1969 lag tussen 9,2 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Verkiezing van Gustav Heinemann tot derde bondspresident van West-Duitsland.
    • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
    • 20 juli » Landing van Apollo 11 op de maan.
    • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
    • 15 november » In Washington protesteren 250.000 mensen tegen de Vietnamoorlog.
    • 15 december » Benoeming van Albino Luciani tot patriarch van Venetië.
  • De temperatuur op 31 oktober 1969 lag tussen 9,9 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
    • 15 augustus » Eerste dag van het Woodstock Music and Art Festival.
    • 1 september » In Libië plegen de Vrije Officieren voor Eenheid en Socialisme, onder wie kolonel Moammar al-Qadhafi, een staatsgreep.
    • 14 november » NASA lanceert de Apollo 12.
    • 6 december » Hells Angels slaan tijdens een concert van The Rolling Stones in Altamont, Californië een zwarte jongen dood.
    • 17 december » De Amerikaanse luchtmacht verklaart dat een onderzoek naar UFO's geen bewijs van het bestaan van buitenaardse ruimtevaartuigen heeft opgeleverd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1958 » Carel Gerretson (74), Nederlands dichter (ps. Geerten Gossaert), essayist, historicus en politicus
  • 1965 » Frans Luitjes (21), Nederlands atleet
  • 1969 » Eric Maschwitz (68), Brits auteur, componist, dramaticus en scenarist
  • 1970 » Zdeněk Šimek (43), Tsjechisch beeldhouwer
  • 1976 » José Yulo (82), Filipijns advocaat, rechter en politicus
  • 1977 » James M. Cain (85), Amerikaans schrijver

Over de familienaam SILFHOUT

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SILFHOUT.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SILFHOUT.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SILFHOUT (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I36608.php : benaderd 12 januari 2026), "Evert van SILFHOUT (1897-1969)".