Stamboom Lars Werner » Christiaan GERRITZ (1886-????)

Persoonlijke gegevens Christiaan GERRITZ 

  • Hij is geboren op 5 november 1886 in Wageningen (Gelderland, The Netherlands).
  • Hij is begraven in Bennekom (Gelderland, The Netherlands).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 mei 2016.

Gezin van Christiaan GERRITZ

Hij is getrouwd met Jacoba van den HUL.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1912 te Ede (Gelderland, The Netherlands), hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Christiaan GERRITZ


Begraafplaats Kerkhoflaan Bennekom
Graf id-nummer: 698736
Begraafplaatsnr.: 647
(Plaats)aanduiding: 07.F.15
(Geen data bij C. GERRITZ)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan GERRITZ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1886 lag rond de 9,1 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam GERRITZ

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GERRITZ.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GERRITZ.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GERRITZ (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I36503.php : benaderd 11 januari 2026), "Christiaan GERRITZ (1886-????)".