Stamboom Lars Werner » Richard Gerardus NAVIS (1922-1923)

Persoonlijke gegevens Richard Gerardus NAVIS 

  • Hij is geboren april 1922 in Brunssum (Limburg, The Netherlands).
  • Hij is overleden op 30 januari 1923 in Brunssum (Limburg, The Netherlands).
  • Een kind van Hendrik NAVIS en Anna Katharina ERKENS
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 april 2016.

Gezin van Richard Gerardus NAVIS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richard Gerardus NAVIS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Richard Gerardus NAVIS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Richard Gerardus NAVIS

Rijk NAVEST
1839-1927
Rijk NAVEST
Hendrik NAVIS
1889-1970

Richard Gerardus NAVIS
1922-1923


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1923 lag tussen 0,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam NAVIS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NAVIS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NAVIS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NAVIS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I35541.php : benaderd 1 januari 2026), "Richard Gerardus NAVIS (1922-1923)".