Stamboom Lars Werner » Simon de LANGE (1883-????)

Persoonlijke gegevens Simon de LANGE 

  • Hij is geboren op 14 september 1883 in Dordrecht (Zuid-Holland, The Netherlands).
  • Beroepen:
    • koopman (1919).
    • @N8537@.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juni 2022.

Gezin van Simon de LANGE

(1) Hij is getrouwd met Christina BARENDREGT.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1909 te Rotterdam (Zuid-Holland, The Netherlands), hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Grietje NAVES.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1919 te Bloemendaal (Noord-Holland, The Netherlands), hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon de LANGE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1883 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LANGE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LANGE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LANGE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LANGE (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I33190.php : benaderd 5 januari 2026), "Simon de LANGE (1883-????)".