Stamboom Lars Werner » Bastiaan LUKWEL (1867-1923)

Persoonlijke gegevens Bastiaan LUKWEL 


Gezin van Bastiaan LUKWEL

Hij is getrouwd met Antonette Maria Magdalena DECKERS.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1892 te Dusseldorf (North-Rhine Westphalia, Germany), hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Bastiaan LUKWEL


Getuigen huwelijk de BOCK-LUKWEL (19-6-1890)
- Bastiaan Willem Otto LUKWEL, 55 jaar, fabrikant, oom der bruid
- Bastiaan LUKWEL, 23, zonder beroep, broeder der bruid
beiden wonende te Rotterdam
- Johannes Lodewijk de BOCK, 49, majoor der grenadiers, broeder van den bruidegom
- Johannes Christiaan Lodewijk Karel van WELY, 59, kolonel Hoofd Inspecteur van administratie bij de Marine, Ridder der Orde van den Nederlandsche Leeuw
beiden wonende in Den Haag.

Getuigen huwelijk de BAS - LUKWEL (14-11-1895)
- Evert Jan de BOCK, 37, kapitein der artillerie, wonende te Amsterdam
- Bastiaan LUKWEL, 28, makelaar, wonend te Rotterdam, broeder der bruid
- Willem Martinus VISSER, 59, zonder beroep, wonend te Delft
- Meester Willem Jacques van OVERBEEK de MEIJER, 28, adjunct inspecteur bij de Maatschappij tot exploitatie van Staatsspoorwegen wonende te Utrecht.

Getuigen bij huwelijk DAMMAN-LUKWEL (25-08-1896)
- Jacobus Johannes TIELE, 36, zonder beroep, wonende te Rotterdam
- Evert Jan de BOCK, 38, kapitein der artillerie, wonende te Amsterdam
- Bastiaan LUKWEL, 29, makelaar, wonende te Rotterdam, broeder der bruid
- François Gerard de BAS, 26, 1e luitenant der huzaren wonende te Haarlem

Algemeen handelsblad 25-11-1899.
Voor de vele blijken van deelneming, bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot, Vader en Behuwdvader ondervonden, betuigen wij onzen welgemeenden dank.
Den Haag: M.E. LUKWEL-VAN GOGH
Rotterdam: B. LUKWEL en M. LUKWEL-DECKERS
Breda: J. DE BOCK-LUKWEL, E.J. DE BOCK, M. DE BAS-LUKWEL, F.G. DE BAS
Londen: N.DAMMAN-LUKWEL en E. DAMMAN
Rotterdam: P.J. LUKWEL
Den Haag: H. LUKWEL

Getuigen bij huwelijk HUENGES - LUKWEL (05-11-1901)
- Bastiaan LUKWEL, 34, makelaar in tabak
- Pieter Jacob LUKWEL, 27, fabrikant van sigaren
beiden wonende te Rotterdam, broeders der bruid
- Evert Jan de BOCK, 43, kapitein adjudant der artillerie
- François Gerard de BAS, 31, 1e luitenant der cavallerie
beiden wonende in Breda.

Burgerlijke stand Den Haag.
Bastiaan LUKWEL en A.M.M. DECKERS vestigen zich op 17-1-1916 in Den Haag, komen uit Rotterdam.
Bastiaan vertrekt op 29-09-1921 naar Rotterdam, A.M.M. DECKERS vertrekt op 06-10-1922 naar Dusseldorf.

Heden overleed in het St. Elisabethgasthuis te Leiden onze Echtgenoot, Vader en Behuwdvader
BASTIAAN LUKWEL
in den ouderdom van 56 jaar.
Brussel: M. LUKWEL-DECKERS, E. MEISSNER - LUKWEL en S. MEISNER
Rotterdam: P.J.L. LUKWEL
Den Haag, 23 November 1923.
Verzoeke geen bloemen.
De begrafenis zal plaats hebben Maandag a.s. te 11,5 uur op Nieuw Eik en Duinen.
Volstrekt enige en algemeene kennisgeving.

Heden overleed onze geliefde Zoon, Broeder en Behuwdbroeder
BASTIAAN LUKWEL
Uit aller naam, Wed. M.E. LUKWEL - VAN GOGH
Den Haag, 23 November 1923
Statenlaan 61.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaan LUKWEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiaan LUKWEL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaan LUKWEL


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 maart 1867 lag rond de 6,0 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 3 oktober 1892 lag rond de 8,5 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 23 november 1923 lag tussen -2,3 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LUKWEL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LUKWEL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LUKWEL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LUKWEL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I31530.php : benaderd 11 januari 2026), "Bastiaan LUKWEL (1867-1923)".