Stamboom Lars Werner » Joseph Frederic APPY (1836-????)

Persoonlijke gegevens Joseph Frederic APPY 


Gezin van Joseph Frederic APPY

Waarschuwing Let op: Partner (Stephanie Theodora Sophie ROOSEN) is 31 jaar jonger.

(1) Hij is getrouwd met Helena Petronella Maria Louisa Frederika SCHMIDT.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1868 te Amsterdam (Noord-Holland, The Netherlands), hij was toen 31 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Stephanie Theodora Sophie ROOSEN.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1892 te Amsterdam (Noord-Holland, The Netherlands), hij was toen 55 jaar oud.


Notities over Joseph Frederic APPY


Bij eene Akte, heden ten overstaan van den ondergeteekenden Notaris verleden, hebben de Heeren JOSEPH FREDERIC APPY, Koopman en JOHANNES ANTONIUS HENDRICUS KERKHOFF, zonder beroep, beide wonende te Amsterdam, met elkander aangegaan eene Vennootschap on Firma APPY & Co. tot het voor gemeensschappelijke rekening uitoefenen van den handel in haringpreparaten, bekend onder den naam van ·ÄúRoll Mops·Äù, en ·ÄúRoyal Haring·Äù alsmede in gemarineerde haring en aanverwante Artikelen.
De Vennootschap is gevestigd te Amsterdam. Zij neemt een anvang op den 15en September 1887 en zal eindigen den 30 April 1897. Na verloop van dien tijd wordt zij geacht van jaar tot jaar te zijn voortgezet, totdat zij ten minste zes maanden vóór het einde van eenig vennootschappelijk jaar door den eenen vennoot van den andere schriftelijk zal zijn opgezegd.
De zaken der Vennootschap zullen zich tot Nederland moeten beperken. Aan den heer APPY is toegestaan de door hem te Brussel onder de firma APPY & Co. uitgeoefende gelijksoortige affaire te blijjven voortzetten, evenwel buiten eenige aansprakelijkheid van de zijde van den Heer KERKHOFF.
Alleen de heer KERKHOFF heeft het recht de firma der Vennootschap te teekenen, doch uitsluitend voor zaken, die het onmiddellijk onderwerp der Vennootschap uitmaken.
Voor alle andere zaken, zoals het opnemen van gelden, het stellen van borgtochten, het aankoopen, vervreemden of bezwaren van onroerende goederen, worden de medewerking van beide Vennooten en hunne bijzondere handteekeningen vereischt.
J.F. WERTHEIM, Notaris.
Amsterdam, 31 Augustus 1887

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Frederic APPY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Frederic APPY

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Frederic APPY

Jean APPY
????-< 1847

Joseph Frederic APPY
1836-????

(1) 1868
(2) 1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1836 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1836: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Slag om de Alamo: Het Mexicaanse leger behaalt een pyrrusoverwinning op de Texanen onder bevel van de kolonisten Davy Crockett en Jim Bowie.
    • 24 februari » Samuel Colt krijgt een octrooi voor de Colt revolver.
    • 5 maart » Samuel Colt maakt de eerste revolver voor massaproductie (.34-kaliber).
    • 6 maart » Val van Fort Alamo
    • 21 april » De Republiek Texas boekt een overwinning op Mexico in de Slag bij San Jacinto. Antonio López de Santa Anna wordt gevangengenomen.
    • 1 juni » Charles Darwin komt aan in Kaapstad.
  • De temperatuur op 25 februari 1892 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam APPY

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam APPY.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over APPY.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam APPY (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I22494.php : benaderd 13 januari 2026), "Joseph Frederic APPY (1836-????)".