Stamboom Lars Werner » Cornelia Celia van den BOOGERT (1903-1975)

Persoonlijke gegevens Cornelia Celia van den BOOGERT 


Gezin van Cornelia Celia van den BOOGERT

Zij is getrouwd met Pieter van INGEN.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1925 te Amerongen (Utrecht, The Netherlands), zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Cornelia Celia van den BOOGERT


Uit het geboorteregister van de gemeente Amerongen, aktenummer 24, blijkt dat
Op: 26-03-1903 aangifte is gedaan dat
Op: 25-03-1903 is geboren een dochter
Naam: Cornelia Celia van den Boogert
Vader is: Hendrik van den Boogert
Moeder is: Celia Mater

Heden behaagde het de Here, nog vrij onverwacht, van ons weg te nemen onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader
Hendrik van den BOOGERT
Weduwnaar van Celia MATER
in de ouderdom van 76 jaar.
Apeldoorn: W. v.d. BOOGERT en B. v.d. BOOGERT-de KROON
Leersum: C.C. van INGEN-v.d. BOOGERT en P. van INGEN
Leersum: W. GIJSBERTSE-v.d. BOOGERT en C.A. GIJSBERTSE
Zeist: H. v.d. BOOGERT jr. en H.C. v.d. BOOGERT-TEEKEN
Klein- en achterkleinkinderen.
Liever geen bezoek en geen bloemen.
Leersum, 20 April 1952, Rijksstraatweg 237
De teraardebestelling is bepaald op Zaterdag 3 Mei as. op de Nieuwe Begraafplaats te Leersum. Vertrek van het sterfhuis n.m. 1.30 uur.

Begraafplaats:
Nieuwe Algemene Begraafplaats, Burgemeester van den Boschlaan 65, Leersum
Graf id-nummer: 1206245
Begraafplaatsnr.: 1142
(Plaats)aanduiding: c134
H. v.d. Boogert, 03-09-1875 - 29-04-1952
C.C. v.d. Boogert, 25-03-1903 - 28-08-1975
P. van Ingen, 01-09-1897 - 25-03-1976

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Celia van den BOOGERT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Celia van den BOOGERT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Celia van den BOOGERT

Arie MATER
1848-1896
Celia MATER
1874-1930

Cornelia Celia van den BOOGERT
1903-1975

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1903 lag tussen 3,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (41%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
  • De temperatuur op 26 februari 1925 lag tussen 4,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 12,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 28 augustus 1975 lag tussen 13,1 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 12,8 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
    • 31 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Belgrado met 3-0 van Joegoslavië in een vriendschappelijk duel.
    • 30 juni » President Kenneth Kaunda van Zambia kondigt verstrekkende nationalisaties aan: al het particuliere landbezit, de bioscopen, particuliere verpleeginrichtingen en de grote dagbladen in het Afrikaanse land worden in beslag genomen door de staat.
    • 5 juli » De Amerikaan Arthur Ashe wint als eerste zwarte man het tennistoernooi van Wimbledon.
    • 27 september » In Utrecht wordt een grote demonstratie gehouden (door het kabinet georganiseerd) tegen de executie van vijf jonge Spaanse verzetsstrijders.
    • 3 november » Bij de introductie van de wereldranglijst der proftennissters bezet Chris Evert de eerste plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BOOGERT

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOOGERT.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOOGERT.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOOGERT (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I15960.php : benaderd 3 januari 2026), "Cornelia Celia van den BOOGERT (1903-1975)".