Stamboom Lars Werner » Thi√©baud WERNER (1733-1805)

Persoonlijke gegevens Thi√©baud WERNER 


Gezin van Thiébaud WERNER

(1) Hij is getrouwd met Lucrece DEILER.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1756 te Thann (68800, Haut-Rhin, France), hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Sigismond WERNER  1760-????
  2. Paul Joseph WERNER  ± 1762-1817
  3. Marie Agathe WERNER  1763-1812 


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth DEYBER.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1771 te Eglingen (68720, Haut-Rhin, France), hij was toen 38 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth WERNER  1776-1818 
  2. Valentin WERNER  1781-1854 
  3. Madeleine WERNER  ± 1770-1846


Notities over Thiébaud WERNER


Cahier SaiRePa No. 38 THANN (Féderation Genealogique de Haute-Alsace):
Actes de Mariage
(1964) 12-1-1756
(C) Jean Thiebaut WERNET, fils de Jean Thiebaut WERNET et ....
(C) Lucrece DEILLERin, fille de Nicolas THEILER et ......

Cahier SaiRePa No. 38 THANN (Féderation Genealogique de Haute-Alsace):
Actes de BaptÈme
(10576) 26-4-1763
(F) Marie Agatha WERNER
Père: Jean Thiebaut WERNER
Mère: Licrece THEILLERin
Parrain:
Marraine:

Cahier SaiRePa No. 38 THANN (Féderation Genealogique de Haute-Alsace):
Actes de Mariage
(3047) 15-9-1796
(C) Joseph Antoine FREYBURGER, fils de Joseph FREYBURGER et Agathe IMFELD
(C) Marie Agathe WERNER, fille de Jean Thiebaut WERNER et Lucrece THEILLERin

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thiébaud WERNER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thiébaud WERNER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thiébaud WERNER

Thiébaud WERNER
1733-1805

(1) 1756

Lucrece DEILER
± 1730-????

Paul Joseph WERNER
± 1762-1817
(2) 1771
Madeleine WERNER
± 1770-1846

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1805 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1805: Bron: Wikipedia
    • 1 februari » Op de stadsgracht te Leeuwarden heeft een wedstrijd plaats voor vrouwspersoonen. Er verschijnen 130 schaatsrijdsters aan de start, terwijl er op de stadswallen 10.000 toeschouwers staan. De eerste prijs is een gouden oorijzer ter waarde van 105 gulden en Trijntje Pieters van Poppingawier mag zich na afloop met het oorijzer tooien.
    • 26 mei » In de kathedraal van Milaan wordt Napoleon Bonaparte tot koning van Italië gekroond.
    • 21 oktober » Slag bij Trafalgar. Horatio Nelson verslaat een Frans-Spaanse vloot en sneuvelt.
    • 13 november » Het leger van Napoleon neemt Wenen in.
    • 26 november » Het Pontcysyllte-aquaduct werd in gebruik genomen in Wales.
    • 2 december » In de Slag bij Austerlitz verslaan Franse troepen onder Napoleon een gecombineerde Russisch-Oostenrijkse strijdmacht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam WERNER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam WERNER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over WERNER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam WERNER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I13380.php : benaderd 2 januari 2026), "Thiébaud WERNER (1733-1805)".