Stamboom Lars Werner » Jean Pierre LIDIN (1686-????)

Persoonlijke gegevens Jean Pierre LIDIN 


Gezin van Jean Pierre LIDIN

Hij is getrouwd met Marie STIERLIN.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1715 te Hirsingue (68560, Haut-Rhin, France), hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marie Madeleine LIDIN  1723-1811 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Pierre LIDIN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jean Pierre LIDIN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jean Pierre LIDIN

Ursule BRAND
± 1620-????
Claude JELSCH
± 1620-????
Barbe HARTMANN
± 1620-????
Pierre LIDIN
± 1651-1722
Anne Marie JELSCH
± 1636-1716

Jean Pierre LIDIN
1686-????

1715

Marie STIERLIN
± 1690-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LIDIN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LIDIN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LIDIN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LIDIN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I12521.php : benaderd 22 januari 2026), "Jean Pierre LIDIN (1686-????)".