Stamboom Lars Werner » Francina van der WOLK (1871-1954)

Persoonlijke gegevens Francina van der WOLK 

  • Zij is geboren op 18 januari 1871 in Vianen (Zuid-Holland, The Netherlands) (na 2002 provincie Utrecht).
  • Zij is overleden op 24 april 1954 in Driebergen (Utrecht, The Netherlands), zij was toen 83 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 februari 2017.

Gezin van Francina van der WOLK

Zij is getrouwd met Arie NELLESTIJN.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1906 te Rhenen (Utrecht, The Netherlands), zij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Francina van der WOLK


Bevolkingsregister van Rhenen 1890-1920
Pagina: 621
Fam.naam: Nellestijn
Voornaam: Arie
Datum inschrijving: -
Datum vestiging: -
Vorige woonplaats: -
Vertrek uit Rhenen: 12/05/1910
Waarheen: Driebergen
Hoofd: h
Geboortedatum: 30/05/1867
Geboorteplaats: Rhenen
Overlijdensdatum: -
Burgelijke staat: hw
Kerk: NH
Beroep: arbeider
Navest (1) Jacoba
Datum inschrijving: -
Datum vestiging: 30/01/1897
Vorige woonplaats: Amerongen
Vertrek uit Rhenen: ,,
Waarheen: ,,
Hoofd: v
Geboortedatum: 17/06/1874
Geboorteplaats: Amerongen
Overlijdensdatum: 06/08/1904
Burgelijke staat: h
6 k
Datum inschrijving:
Geboorteplaats: Rhenen
Wolk van der (2) Fransisca
Datum inschrijving:
Nellestijn 1 dr
Datum inschrijving:

Straat Wijk Huisnummer
B 222 m 301 289
Plantage C 216

Begraafplaats Driebergen algemeen nieuw, Traay 301 3971 GM Driebergen-Rijsenburg
Graf id-nummer: 1126579
Begraafplaatsnr.: 1074
(Plaats)aanduiding: R5 III 0322

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francina van der WOLK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francina van der WOLK

Francina van der WOLK
1871-1954

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1871 lag rond de 2,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
  • De temperatuur op 31 mei 1906 lag tussen 9,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 24 april 1954 lag tussen 0,2 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 13,0 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
    • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
    • 2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".
    • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam WOLK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam WOLK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over WOLK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam WOLK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lars Werner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bea Werner, "Stamboom Lars Werner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner/I11503.php : benaderd 5 januari 2026), "Francina van der WOLK (1871-1954)".