De temperatuur op 7 december 1926 lag tussen 1,1 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
Dag van overlijden 4 juli 1973
De temperatuur op 4 juli 1973 lag tussen 14,2 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
7 april » Eddy Merckx wint de achtste editie van de Amstel Gold Race.
30 juni » Een zonsverduistering van zeven minuten die in Afrika het beste zichtbaar is.
10 juli » De Bahama's krijgen onafhankelijkheid binnen het Brits Gemenebest.
10 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt met 1-1 gelijk tegen Polen in Rotterdam. Henk Wery speelt zijn twaalfde en laatste interland voor Oranje.
18 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Barry Hulshoff en Gerrie Mühren spelen hun laatste interland voor Oranje.
20 december » De Spaanse premier Luis Carrero Blanco komt in Madrid om het leven bij een bomaanslag, gepleegd door vier ETA terroristen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Guido Lapré, "Stamboom Lapre", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lapre/I1660.php : benaderd 9 maart 2026), "August Ronald Lapré (1926-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.