Stamboom Lap-Tabak » Bontje Rinderts Drost (1882-1967)

Persoonlijke gegevens Bontje Rinderts Drost 

Bron 1

Gezin van Bontje Rinderts Drost

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bontje Rinderts Drost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bontje Rinderts Drost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bontje Rinderts Drost

Rindert Jans Drost
± 1850-± 1931
Rindert Jans Drost

Bontje Rinderts Drost
1882-1967

Bontje Rinderts Drost


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. venema Web Site, aukje venema, Bontje Rinderts Drost, 31 maart 2023
      Toegevoegd via een Person Discovery

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: venema Web Site

      Familiestamboom: 198640951-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1882 lag rond de 14,8 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 31 juli 1967 lag tussen 16,9 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 8,8 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Zeven leden van de nieuwe partij D66 worden in de Tweede Kamer gekozen.
      • 19 april » De Amerikaanse maanverkenner Surveyor 3 maakt een zachte landing op de maan.
      • 21 april » Staatsgreep door militairen onder leiding van kolonel Georgios Papadopoulos in Griekenland, koning Constantijn II gaat in Italië in ballingschap, begin kolonelsregime.
      • 29 juni » De Nederlander Willem Cobben treedt af als bisschop van Helsinki (Finland) en wordt opgevolgd door zijn coadjutor en landgenoot Paul Verschuren.
      • 12 juli » Rassenrellen beginnen in Newark New Jersey. De rellen duren vier dagen en 27 mensen komen om.
      • 8 augustus » Oprichting van de ASEAN (Association of South-East Asian Nations).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Drost

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Drost.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Drost.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Drost (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lap-Tabak is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Freerk Cuperus, "Stamboom Lap-Tabak", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lap-tabak/I501475.php : benaderd 9 januari 2026), "Bontje Rinderts Drost (1882-1967)".