Stamboom Lap-Tabak » Hendrik Renkema (1912-1912)

Persoonlijke gegevens Hendrik Renkema 

Bron 1

Gezin van Hendrik Renkema

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Renkema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Renkema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Renkema


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 november 1912 lag tussen -1,3 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 21 november 1912 lag tussen 2,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Peter Drucker, Amerikaans schrijver, bedrijfskundige en consultant († 2005)
    • 1910 » Georg Köhl, Duits voetballer († 1944)
    • 1911 » Paavo Salminen, Fins voetballer († 1989)
    • 1912 » Bob Simpson, Amerikaans meteoroloog († 2014)
    • 1912 » Domingos da Guia, Braziliaans voetballer († 2000)
    • 1912 » George Emil Palade, Roemeens-Amerikaans arts en celbioloog (winnaar Nobelprijs voor Geneeskunde of Fysiologie) († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Renkema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Renkema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Renkema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Renkema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lap-Tabak is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Freerk Cuperus, "Stamboom Lap-Tabak", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lap-tabak/I500220.php : benaderd 6 maart 2026), "Hendrik Renkema (1912-1912)".