Stamboom Lanser » Dingena Johanna Lanser (1906-2001)

Persoonlijke gegevens Dingena Johanna Lanser 


Gezin van Dingena Johanna Lanser

Zij is getrouwd met Corstiaan Korteweg.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1953 te Sliedrecht, Zuid-Holland, zij was toen 47 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena Johanna Lanser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dingena Johanna Lanser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Dingena Johanna Lanser

Voorouders (en nakomelingen) van Dingena Johanna Lanser

Jan Lanser
1833-1875
Susanna Baars
1835-1904
Arie Lanser
1867-1922

Dingena Johanna Lanser
1906-2001

1953

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte, Regionaal Archief Dordrecht, Archief 720 BS van Sliedrecht, Inventarisnummer 400, Aktenummer 84, Folio 26/106

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1906 lag tussen 3,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    • De temperatuur op 1 oktober 1953 lag tussen 11,9 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
      • 30 maart » Albert Einstein publiceerde voor de laatste keer een herziene unificatietheorie.
      • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
      • 29 april » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Denemarken tot Bisdom Kopenhagen.
      • 19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
      • 22 oktober » Laos wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • De temperatuur op 20 augustus 2001 lag tussen 11,9 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Er wordt in Groot-Brittannië bij 20 varkens mond-en-klauwzeer (MKZ) ontdekt, een maand later worden de eerste gevallen in Nederland vastgesteld. Begin 2002 is de MKZ crisis officieel voorbij.
      • 3 maart » Ontslag van de Australische kardinaal Edward Idris Cassidy als president van de Pauselijke Raad ter bevordering van de Eenheid van de Christenen en benoeming van de Duitse kardinaal Walter Kasper tot zijn opvolger.
      • 28 april » Erik Dekker wint de 36ste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 26 augustus » President Robert Mugabe van Zimbabwe maakt bekend dat hij alle blanke boeren het land wil uitjagen.
      • 12 september » Als gevolg van de aanslagen op 11 september 2001 stelt de NAVO voor het eerst in zijn geschiedenis vast dat er sprake is van een situatie als bedoeld in Artikel 5 van het NAVO-akkoord.
      • 1 november » In Burundi treedt een overgangsregering aan onder president Pierre Buyoya, samengesteld uit bijna alle politieke partijen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » Henry, hertog van Gloucester († 1974)
    • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
    • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
    • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
    • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)
    • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lanser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lanser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lanser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lanser (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lanser is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Andre Lugtigheid, "Stamboom Lanser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lanser/I862.php : benaderd 3 maart 2026), "Dingena Johanna Lanser (1906-2001)".