Stamboom familie Lans » Johanna Langenberg (± 1857-1942)

Persoonlijke gegevens Johanna Langenberg 


Gezin van Johanna Langenberg

Zij is getrouwd met Hermanus Cozijnsen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1878 te Heerde, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Gerritje Cozijnsen  ± 1880-1895
  2. Johannes Cozijnsen  ± 1882-1948
  3. Wilhelmus Cozijnsen  ± 1884-????
  4. Arend Cozijnsen  ± 1887-???? 
  5. Hermanus Cozijnsen  ± 1890-????
  6. Gerritje Cozijnsen  ± 1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Langenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Langenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Langenberg

Johanna Langenberg
± 1857-1942

1878
Gerritje Cozijnsen
± 1880-1895
Johannes Cozijnsen
± 1882-1948
Arend Cozijnsen
± 1887-????
Hermanus Cozijnsen
± 1890-????
Gerritje Cozijnsen
± 1896-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders archief toegangsnr. 0207, inventnr. 4298, huwelijksakte nr. 25, S454

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1878 lag rond de 23,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 16 juli 1942 lag tussen 8,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Argentinië.
    • 10 februari » Glenn Miller ontvangt de eerste officiële gouden grammofoonplaat voor meer dan een miljoen verkopen.
    • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langenberg


De publicatie Stamboom familie Lans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert Lans, "Stamboom familie Lans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lans/I9190.php : benaderd 7 maart 2026), "Johanna Langenberg (± 1857-1942)".