Stamboom familie Lans » Heinrich Paul Reinhold Schentke (1875-????)

Persoonlijke gegevens Heinrich Paul Reinhold Schentke 


Gezin van Heinrich Paul Reinhold Schentke

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Margrietha Catharina Sophia Zernitz.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1903 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heinrich Paul Reinhold Schentke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heinrich Paul Reinhold Schentke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heinrich Paul Reinhold Schentke


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Huwelijksregister, BSH18021903, Reg. 5 fol. 14v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1903 lag tussen -2,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.

Over de familienaam Schentke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schentke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schentke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schentke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom familie Lans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert Lans, "Stamboom familie Lans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lans/I23119.php : benaderd 27 januari 2026), "Heinrich Paul Reinhold Schentke (1875-????)".