Stamboom familie Lans » Dirk Vonhoff (1890-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Vonhoff 


Gezin van Dirk Vonhoff

Waarschuwing Let op: Partner (Klaartje Iwwarden) is 98 jaar ouder.

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Klaartje Iwwarden.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1914 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Vonhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Vonhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Vonhoff

Lubbert Vonhof
1829-< 1907
Jan Vonhoff
1861-????

Dirk Vonhoff
1890-????

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Huwelijksregister, BSH01101914, Reg. 4G fol. 37v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 oktober 1914 lag tussen 7,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.

    Over de familienaam Vonhoff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vonhoff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vonhoff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vonhoff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom familie Lans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Lans, "Stamboom familie Lans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lans/I21897.php : benaderd 15 januari 2026), "Dirk Vonhoff (1890-????)".