Stamboom Langeslag » Wilhelmus Korremans (1877-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Korremans 


Gezin van Wilhelmus Korremans

(1) Hij is getrouwd met Maria Elisabeth op 't Root,.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1905 te Weert, hij was toen 28 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Anna Catherina op 't Root,.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1910 te Weert, hij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Korremans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Korremans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Korremans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 april 1877 lag rond de 16,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
      • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
    • De temperatuur op 15 januari 1910 lag tussen 1,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1872 » Harm Kolthek, Nederlands vakbondsbestuurder en politicus († 1946)
    • 1873 » Kyösti Kallio, vierde president van Finland († 1940)
    • 1873 » Robert Morton Nance, Brits taalkundige, gespecialiseerd in het Cornisch († 1959)
    • 1877 » Alfred Kubin, Oostenrijks graficus, boekillustrator en schrijver († 1959)
    • 1880 » Frances Perkins, Amerikaanse minister († 1965)
    • 1880 » Hans Purrmann, Duits kunstschilder († 1966)

    Over de familienaam Korremans


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marianne Langeslag, "Stamboom Langeslag", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag/I877.php : benaderd 18 februari 2026), "Wilhelmus Korremans (1877-????)".