Stamboom Langeslag » Arnoldus Johannes Nuijen (1889-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Johannes Nuijen 


Gezin van Arnoldus Johannes Nuijen

Hij is getrouwd met Wilhelmina Hendrika Mientjes.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1916 te Bemmel, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Johannes Nuijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Johannes Nuijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Johannes Nuijen

Johanna Vos
1820-1898

Arnoldus Johannes Nuijen
1889-????

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 januari 1916 lag tussen 2,7 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.

    Over de familienaam Nuijen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nuijen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nuijen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nuijen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marianne Langeslag, "Stamboom Langeslag", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag/I5026.php : benaderd 10 januari 2026), "Arnoldus Johannes Nuijen (1889-????)".