Stamboom Langeslag » Ida Lietens (1651-????)

Persoonlijke gegevens Ida Lietens 


Gezin van Ida Lietens

Zij is getrouwd met Johannes Drabbels (alias Litjens).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1673 te Horst, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Litjens  1679-???? 
  2. Anna Liettens  1674-????
  3. Godefrida Liettens  1676-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Lietens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida Lietens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ida Lietens

NN Litjens
< 1595-????
Gertrudis NN
< 1595-????
Helena NN
< 1631-????

Ida Lietens
1651-????

1673
Maria Litjens
1679-????
Anna Liettens
1674-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
      • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
      • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
      • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
      • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lietens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lietens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lietens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lietens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marianne Langeslag, "Stamboom Langeslag", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag/I18098.php : benaderd 11 januari 2026), "Ida Lietens (1651-????)".