Stamboom Langeslag » Joanna Beeren

Persoonlijke gegevens Joanna Beeren 


Gezin van Joanna Beeren

Zij is getrouwd met Jan Boom.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1826 te Roggel.


Kind(eren):

  1. Petronella Boom  1827-1892
  2. Hendrik Boom  1836-1903
  3. Maria Boom  1830-1874

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Beeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Beeren

Petrus Beeren
1756-1824
Maria Reijnders
1756-> 1824

Joanna Beeren

1826

Jan Boom
1790-????

Hendrik Boom
1836-1903
Maria Boom
1830-1874

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1826 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken winderig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1826: Bron: Wikipedia
      • 6 juni » Oprichting van de kristalfabriek van Val-Saint-Lambert.

    Over de familienaam Beeren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beeren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beeren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beeren (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marianne Langeslag, "Stamboom Langeslag", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag/I17435.php : benaderd 16 januari 2026), "Joanna Beeren".