Stamboom Langeslag » Adrianus Ludovicus van den Bogaard (1916-1970)

Persoonlijke gegevens Adrianus Ludovicus van den Bogaard 


Gezin van Adrianus Ludovicus van den Bogaard

Hij is getrouwd met Catharina de Nijs.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1945 te Tilburg, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Adrianus Ludovicus van den Bogaard

Medewerker Ziekenfondsraad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Ludovicus van den Bogaard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Ludovicus van den Bogaard

Adrianus Ludovicus van den Bogaard
1916-1970

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1916 lag tussen 5,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
  • De temperatuur op 8 mei 1945 lag tussen 10,4 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Een bombardement door de geallieerden verwoest de Duitse stad Dresden.
    • 24 februari » De Egyptisch premier Ahmed Maher Pasha wordt vermoord in het parlement.
    • 11 april » Kamp Erika nabij Ommen wordt bevrijd.
    • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
    • 17 oktober » Na een massademonstratie in Buenos Aires (Argentinië) wordt Juan Perón vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 29 november » Hannie Schaft wordt herbegraven in Haarlem.
  • De temperatuur op 20 november 1970 lag tussen 2,2 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Zuid-Afrikaanse voetbalclub Kaizer Chiefs.
    • 8 mei » Het Beatles-album Let It Be komt uit.
    • 18 mei » In Geleen vindt het allereerste Pinkpop-festival plaats.
    • 9 juni » Bob Dylan ontvangt een eredoctoraat in de Muziek aan de Princeton University.
    • 9 september » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de Wereldbeker
    • 3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Bogaard


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marianne Langeslag, "Stamboom Langeslag", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag/I15849.php : benaderd 3 maart 2026), "Adrianus Ludovicus van den Bogaard (1916-1970)".