Stamboom Lancée » Frans Hendrik "Harrie" Roex (1883-1974)

Persoonlijke gegevens Frans Hendrik "Harrie" Roex 


Gezin van Frans Hendrik "Harrie" Roex

Hij is getrouwd met Anna Maria Hubertina Visschers.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1916 te Ulestraten LB Nederland, hij was toen 33 jaar oud.

Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Regionaal Historisch Centrum Limburg
Plaats instelling
Maastricht
Collectiegebied
Limburg
Archief
12.115
Registratienummer
16
Aktenummer
1
Registratiedatum
11-07-1916
Akteplaats
Ulestraten

Kind(eren):

  1. Hubert Antoon Roex  1919-2005
  2. Jan Jozef Roex  1921-2011

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Hendrik "Harrie" Roex?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Hendrik "Harrie" Roex

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1883 lag rond de -3,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 11 juli 1916 lag tussen 9,7 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 14 mei 1974 lag tussen 9,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Premier James Mancham verklaart in Londen dat de Seychellen een jaar na de algemene verkiezingen van 25 april 1974 onafhankelijk zullen worden.
    • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
    • 15 juli » Een door Griekenland gesteunde staatsgreep op Cyprus, waarbij de president, aartsbisschop Makarios, wordt afgezet, leidt bijna tot een oorlog tussen de Navo-partners.
    • 31 augustus » De zeezenders Radio Veronica, Radio Noordzee Internationaal en Radio Atlantis stoppen noodgedwongen met uitzenden.
    • 16 september » Oprichting Stimuleringsfonds voor de Pers
    • 30 november » President Mathieu Kérékou van Dahomey verklaart het marxisme-leninisme tot de officiële staatsideologie, waarbij een groot aantal vestigingen van westerse bedrijven wordt genationaliseerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roex

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roex.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roex.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roex (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lancée is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J.M. Lancée, "Stamboom Lancée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lancee/I5784.php : benaderd 6 oktober 2026), "Frans Hendrik "Harrie" Roex (1883-1974)".