Stamboom Lamme » Cornelis Jacobus Lamme (1911-1988)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jacobus Lamme 


Gezin van Cornelis Jacobus Lamme

Hij is getrouwd met Maria Johanna Buurman.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jacobus Lamme?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jacobus Lamme

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jacobus Lamme

Jan Lamme
1841-1906
Teunis Lamme
1887-1956

Cornelis Jacobus Lamme
1911-1988



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1911 lag tussen 7,4 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 1 september 1988 lag tussen 10,9 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Manuel Noriega wordt beschuldigd van drugshandel en witwassen van geld.
      • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal begint de aanloop naar het EK voetbal 1988 in Londen met een 2-2 gelijkspel in de oefeninterland tegen Engeland.
      • 14 april » Einde van de Russische bezetting van Afghanistan.
      • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
      • 21 juni » Het Nederlands elftal verslaat West-Duitsland in de halve finale van het EK voetbal in Hamburg met 2-1.
      • 20 juli » Wegens gebrek aan bewijs wordt Osman Morote, die wordt beschouwd als de tweede man van de maoïstische guerrillagroep Lichtend Pad, in de Peruviaanse hoofdstad Lima vrijgesproken van moord op twee ambtenaren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)
    • 1906 » René Huyghe, Frans conservator, kunstpsycholoog en estheticus († 1997)
    • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
    • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)
    • 1917 » Kiro Gligorov, Macedonisch president († 2012)
    • 1918 » Otto Dicke, Nederlands tekenaar († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lamme

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lamme.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lamme.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lamme (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lamme is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ger Lamme, "Stamboom Lamme", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lamme/I994.php : benaderd 9 maart 2026), "Cornelis Jacobus Lamme (1911-1988)".