Stamboom Lambertus Wijlent Olthoff » Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff, (????-1781)

Persoonlijke gegevens Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff, 


Gezin van Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff,

Hij is getrouwd met Maria Berends (Berentsen) (Groot Schulenburg Schuilenburg).

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1753 te Wesepe.ndg.

1e huwelijk. Huwelijk ligt tussen 1750 (max 1745) en 1754.

Kind(eren):

  1. Berendina Olthoff  1756-????
  2. Joannes Olthoff  1758-1843 
  3. Wilhelmus Olthoff  1760-1760
  4. Maria Olthoff  1761-1766
  5. Gerardus Olthoff  1763-1763
  6. Maria Olthoff  1766-1766


Notities over Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff,

Ook genoemd Joannes Lamberti Olthof. Kreeg op 18 oktober 1753 de roerende goederen van Erve Olthoff overgedragen van Lambert Olthof en Maria Rensen (ten Have). In 1780 wordt door Jan Lamberts Olthof en zijn 5 (genoemde) minderjarige kinderen het onroerend goed van Erve Olthof overgedragen aan dochter Barta Jansen (Olthof) en haar man Hendrik Swierssen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff,?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Lamberti (Lambertus) op den Olthoff,


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff,



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juni 1753 lag rond de 19,0 °C. Er was 136 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1753: Bron: Wikipedia
      • 17 februari » 17 februari wordt in Zweden gevolgd door 1 maart als het land overstapt van de juliaanse kalender op de gregoriaanse kalender.
      • 11 maart » Egbert Douwes opent in Joure een kruidenierswinkel, het begin van het huidige Douwe Egberts.
      • 5 april » Oprichting van het British Museum.
      • 9 november » Karel August van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Karel Christiaan.
    • De temperatuur op 15 maart 1781 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noordoost ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
      • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
      • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
      • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
      • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Op den Olthoff,


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alphons Olthof, "Stamboom Lambertus Wijlent Olthoff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lambertus-olthoff/I531.php : benaderd 17 januari 2026), "Joannes Lamberti (Lambertus) "Jan" op den Olthoff, (????-1781)".